Meble egzotyczne: kolonialne i nowoczesne | Meble Świata

Importer mebli

Meble Świata – o firmie

Firma Meble Świata funkcjonuje od 1989 roku. Głównym profilem naszej działalności jest import mebli w stylu indyjskim (mebli kolonialnych, mebli industrialnych, mebli w stylu loft, mebli indyjskich) oraz import mebli rattanowych i kauczukowych, a także dekoracji z innych krajów azjatyckich m.in. Malezji, Indonezji. Ponadto produkujemy w kraju wyroby wiklinowe, uwzględniając wszystkie życzenia Klienta.
W naszym salonie (obejrzyj film z salonu: https://www.youtube.com/watch?v=ufgpsSRk1-k&t=5s znajdą Państwo interesujące kolekcje mebli wykonane z trwałych gatunków litego drewna np. meble z palisandru indyjskiego, akacji indyjskiej, mango, sezamu, drzewa różanego, kauczuku, rattanu i inne.

Meble kolonialne z naszej oferty charakteryzują się oryginalnym wzornictwem, zdecydowanie wyróżniającym się na tle innych salonów meblowych.
Posiadamy w swojej ofercie meble unikatowe, często z dodatkiem oryginalnych, ciekawych, starych (200-300 letnich) dobrze zachowanych fragmentów mebli. Nasze meble indyjskie robione są z gatunków drewna odpornego na procesy starzenia, przez co mogą służyć w naszych domach przez wiele pokoleń.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, a odbiorców hurtowych do współpracy!

widok sklepu Meble Świata

 
nowy sklep