dostawa samochodem firmowym Meble ŚwiataSzybka realizacja zamówień na indyjskie meble kolonialne!

Wszystkie oferowane przez nas meble znajdują się w naszych magazynach, tak więc po złożeniu zamówienia możemy bezzwłocznie przystąpić do jego realizacji. Poza możliwością odbioru osobistego z naszego magazynu (po wcześniejszym umówieniu się) do wyboru są dwie opcje dostawy: przesyłka kurierska oraz transport naszym samochodem firmowym.

Wybierając przesyłkę kurierską meble wysyłamy maksymalnie do 7 dni roboczych, przy czym kurier ma 2 dni robocze na jej dostarczenie do Klienta od momentu odebrania przesyłki z naszego magazynu. Meble o niewielkim gabarycie typu wieszaki, półki czy taborety są starannie pakowane i nadawane w formie paczek kurierskich – w przypadku paczek do 30 kg kurier ma obowiązek wniesienia przesyłki. Natomiast większe meble, których gabaryt uniemożliwia nadanie w formie paczki, są zabezpieczane i wysyłane na paletach. Zaletą wyboru przesyłki kurierskiej jest przede wszystkim szybki termin dostawy, jednakże należy pamiętać, iż przesyłki paletowe ze względu na formę spedycji i charakter doręczenia nie są wnoszone przez kuriera do domu – w tym przypadku Klient sam musi zatroszczyć się o osoby do wniesienia mebla będącego zawartościa przesyłki. W kontekście przesyłki kurierskiej nie można też określić dokładnego dnia ani godziny doręczenia.

Klient może wybrać dostawę samochodem firmowym. Zaletą takiej formy transportu jest to, że Klient umawia się z nami na konkretny dzień i godzinę dostawy. Dodatkowo kierowca zawsze służy pomocą przy wniesieniu mebli do lokalu. Można spokojnie odpakować towar przy kierowcy, dokładnie go obejrzeć oraz ustawić meble w mieszkaniu w docelowo zaplanowanym na to przez Klienta miejscu. Niepotrzebne już opakowania mebli (kartony, folie, profile piankowe) na życzenie Klienta kierowca zabiera ze sobą. Wadą tej opcji dostawy jest to, iż nie jest realizowana od ręki, bowiem musimy uzbierać więcej zamówień na trasie do miejscowości Klienta, w związku z czym musi On poczekać na zamówione meble od jednego do nawet kilku tygodni. Taka opcja dostawy nigdy nie jest droższa od przesyłki kurierskiej a przy zamówieniu więcej niż jednego mebla jest dużo tańsza. Cena za dowóz samochodem firmowym zawsze ustalana jest indywidualnie w zależności od wielkości i wartości złożonego zamówienia.

Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

Zapisz się
do naszego newslettera

© 2024 Meble kolonialne MEBLE ŚWIATA. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie znów dostępny. Po prostu zostaw nam swój adres mailowy.
Email Quantity Twój adres mailowy nie zostanie udostępniony nikomu innemu.