Kolekcja Bombai z palisandru indyjskiego

Kolekcja Bombai z palisandru indyjskiego została wykonana w małych indyjskich manufakturach przy użyciu  sprawności rąk ludzkich tamtejszych rzemieślników. Jest to stylowa seria produktów, wykonanych z niezwykle trwałego drewna palisandru indyjskiego.  W tym przypadku każdy okaz został wybarwiony na ciepły jasny brąz, co nadaje mu bardzo egzotycznego, słonecznego charakteru. Dzięki jasnemu miodowemu wręcz wybarwieniu nie zostało ukryte piękno oleistych słojów tego drewna. Ta cecha sama w sobie stanowi charakterystyczny powód do unikatowości tej kolekcji.

Filtrowanie wyników Wyświetlanie 1 - 9 of 34 wyników
Sortowanie
Rodzaj drewna
Dostępność produktów
Cena
Szerokość (cm)
Głębokość (cm)
Wysokość (cm)
Filtruj wyniki

Charakterystyka Kolekcja Bombai z palisandru indyjskiego

Kolekcja Bombai jest dość różnorodna w stylu, meble opierają się na linii prostej lub lekko wygiętych łukach. Nie znajdziemy tu zbyt wiele zdobień, oprócz ewentualnych delikatnych uchwytów w niektórych szafkach. Pojedyncze witryny, czy komody indyjskie mogą posiadać frezowany wieniec, ale na ogół wszystko skupia się wokół dość ostro zakończonych rantów i kąta prostego.

Co zawiera kolekcja Bombai?

W kolekcji mebli Bombai znajdziemy trzy modele krzeseł kolonialnych, które wraz z klasycznymi w swej prostocie stołami z litego drewna, mogą stanowić klimatyczną, swojską atmosferę jadalni. W połączeniu z miodową komodą i przeszkloną witryną, gdzie na plan pierwszy wysuwa się bogate usłojenie frontów, przypadnie do gustu niejednemu klientowi, który pragnie stworzyć rodzinny klimat w swoim domu. W takiej witrynie doskonale wyeksponujemy ręcznie malowaną porcelanę, która będzie zawsze pod ręką, gdy będziemy chcieli uczcić przy posiłku ważną dla nas okazję. Gdy nieopodal umieścimy niedużych rozmiarów barek z litego drewna, możemy uznać, że nasza część stołowa salonu jest kompletna. Taka aranżacja stanie się naszą dumą, a iście sielski klimat w niej panujący będzie prowokował naszą rodzinę do codziennych wspólnych posiłków przy drewnianym stole.

W kolekcji o egzotycznie brzmiącej nazwie Bombai znajdziemy, także dodatkowe elementy wystroju takie jak unikatowy okrągły stolik, opierający się na profilowanych w łuki nóżkach, czy nietuzinkowa ławka z wygiętymi podłokietnikami i pojemną skrzynią pod siedziskiem lub po prostu zwykła półka.

Wszystkie te elementy łączy jedno, ciepły miodowy kolor oraz pociągłe, owalne, ale i nieregularne słoje, które są wyeksponowane przez prostotę płaskich powierzchni mebli z tej serii.

Zobacz też nasze pozostałe kolekcje mebli!

Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

Zapisz się
do naszego newslettera

© 2024 Meble kolonialne MEBLE ŚWIATA. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie znów dostępny. Po prostu zostaw nam swój adres mailowy.
Email Quantity Twój adres mailowy nie zostanie udostępniony nikomu innemu.