Kolekcja Neo z palisandru indyjskiego

Nowoczesne, a zatem z tendencją do minimalizmu i prostych kształtów podejście, panuje w kolekcji mebli z palisandru indyjskiego Neo. Jest to kolekcja, w której postawiono na wyeksponowanie piękna naturalnego surowego drewna, szczególnie niebanalnych słojów palisandru indyjskiego. Drewno to zostało wybarwione na jasny brązowy kolor, który łagodzi surowość kształtów poszczególnych mebli.

Filtrowanie wyników Wyświetlanie 1 - 9 of 84 wyników
Sortowanie
Rodzaj drewna
Dostępność produktów
Cena
Szerokość (cm)
Głębokość (cm)
Wysokość (cm)
Filtruj wyniki

Z czego składa się kolekcja mebli Neo?

Poszczególne składowe kolekcji Neo z palisandru indyjskiego uderzają prostotą, skoncentrowane na sześciennej bryle z ostrymi krawędziami. W tej kolekcji nie doszukamy się żadnych, nawet najdelikatniejszych zdobień. Brakuje, także charakterystycznych dla mebli indyjskich uchwytów czy metalowych okuć. Rolę uchwytu przejęły profilowane wnęki, ułatwiające otwieranie szafek i szuflad. Dzięki temu, fronty szuflad i szafek są płaszczyznami eksponującymi charakterystyczne pociągłe, oleiste kształty usłojenia drzewa palisandru indyjskiego.

Egzotyczne meble z tej serii idą w kierunku nurtu modernistycznego i mogą być doskonałą ozdobą każdego nowoczesnego salonu. W takim wnętrzu sprawdzi się doskonale funkcjonalna komoda, która opiera się na prostym kształcie sześcianu. Komody indyjskie z kolekcji mebli Neo nie posiadają masywnego cokołu, ani nóżek. Rozkładany stół w najprostszej formie jest dostępny w kilku wariantach rozmiarowych z krzesłami w dwóch odsłonach. Nogi zarówno stołu jak i krzeseł mają prosto zakończone krawędzie. W części wypoczynkowej doskonale sprawdzi się niska komoda RTV oraz prosta ława lub malutki stolik. Dla tego ostatniego istnieje niestandardowa alternatywa przełamująca surowe kształty innych mebli, mianowicie średnich rozmiarów stolik, którego blat stoi oparty na wygiętych nogach.

Piękne w swej prostocie łóżko z tej kolekcji wraz z komodą, która w naszym salonie istnieje w kilku odsłonach, będą stanowić doskonały, funkcjonalny obraz tego pokoju.

Ta sama komoda, którą użylibyśmy jako stolik RTV, razem z lustrem w  prostej ramie,  świetnie się, także wpasuje w każdy przedpokój.

Zdobienia modeli z kolekcji Neo

Kolekcja mebli Neo z litego drewna, ze względu na brak jakichkolwiek zdobień, motywów i charakterystycznych detali, spełni oczekiwania estetyczne wielu klientów, którzy stawiają na funkcjonalny i użytkowy charakter każdego przedmiotu. A dodatkowym atutem, oprócz bezspornych walorów estetycznych mebli z egzotycznego drewna, jest trwałość palisandru indyjskiego jako surowca oraz solidne wykonanie każdego mebla.

Sprawdź też nasze inne meble w bardziej klasycznej odsłonie jak na przykład nasza kolekcja mebli Classic!

Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

Zapisz się
do naszego newslettera

© 2024 Meble kolonialne MEBLE ŚWIATA. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie znów dostępny. Po prostu zostaw nam swój adres mailowy.
Email Quantity Twój adres mailowy nie zostanie udostępniony nikomu innemu.