Kolekcja Diamond z litego drewna palisandru indyjskiego

Seria egzotycznych mebli, z których każdy jawi się unikatem. Kolekcja Diamond skupia się na prostej bryle, którą wyróżniają starannie rzeźbione fronty oraz ciepłe miodowe wybarwienie. Stwarzają wrażenie, jakby każda zdobiona płaszczyzna była wysadzona drewnianymi replikami diamentów. Nietuzinkowa forma, a zarazem prosty kształt pojedynczego egzemplarza powoduje, że owe indyjskie meble znajdą poklask u zdecydowanych, wymagających klientów.

Filtrowanie wyników Wyświetlanie 1 - 9 of 14 wyników
Sortowanie
Rodzaj drewna
Dostępność produktów
Cena
Szerokość (cm)
Głębokość (cm)
Wysokość (cm)
Filtruj wyniki

Charakterystyka mebli z kolekcji Diamond z palisandru indyjskiego

Znaczący staje się fakt, że wspomniane przedmioty zostały wytworzone w indyjskiej stolarni. Wielopokoleniowa tradycja, przekazywana z rąk do rąk, spowodowała, że są to rzemieślnicy sprawni w obróbce drewna, staranni a przede wszystkim obdarzeni niesłychaną wyobraźnią. Meble z kolekcji Diamond z drewna palisandru indyjskiego zostały wytworzone ze szlachetnego drewna palisandru indyjskiego. Z racji, że jest to drewno gęste, a produkty z niego wykonane niezwykle wytrzymałe, staje się ono niebywałym wyzwaniem dla rzemieślnika. Indyjscy stolarze doskonale znają rodzime gatunki drewna jako surowca, dlatego też udaje im się tworzyć nietuzinkowe meble, które będą cieszyć użytkownika latami. Stąd też odniesienie do szlachetnego kamienia. Słowo „diamentum” z łacińskiego oznacza niezniszczalny i odnosi się do jego twardości. Zatem doskonale nadaje się jako etykieta do obrazowanej serii niepowtarzalnych mebli z palisandru.

Gdzie będzie pasować kolekcja Diamond?

Elementy kolekcji Diamond pozwolą wyposażyć i zarazem stworzyć niesamowicie egzotyczną sypialnię. Pojemna szafa i komoda, zgrabna szafka nocna oraz łóżko dla dwojga ze zdobionym wezgłowiem zaaranżują stylową a zarazem niezwykle funkcjonalny pokój do snu i odpoczynku. W ofercie dostępne są również witryny, regał i komody na sprzęt RTV, które wplecione w stylowe wnętrze salonu, nadadzą jemu atmosferę przytulności, komfortu i orientu.

Zobacz też nasze pozostałe kolekcje mebli!

Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

Zapisz się
do naszego newslettera

© 2024 Meble kolonialne MEBLE ŚWIATA. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie znów dostępny. Po prostu zostaw nam swój adres mailowy.
Email Quantity Twój adres mailowy nie zostanie udostępniony nikomu innemu.