Parawany kolonialne

Dlaczego warto wybrać parawany indyjskie?

Parawan kolonialny jest przenośną drewnianą ścianką składającą się z kilku skrzydeł połączonych zawiasami. Do wytworzenia parawanu indyjskiego użyte zostało egzotyczne drewno.  Co wyróżnia parawany powstałe w małych manufakturach, to fakt, że są starannie wykonane, oraz że posiadają bardzo bogate wzornictwo. Każdy z nas może postawić taką ściankę u siebie w domu. Jeśli chcemy całkowicie ukryć osłanianą część przed okiem innych, zdecydujemy się na parawany z pełnymi skrzydłami. Natomiast jeśli zależy nam na symbolicznym odgrodzeniu jednej części przestrzeni od drugiej, to wybierzemy egzotycznie wyglądający indyjski parawan ażurowy.

Sprawdź też praktyczne szafy kolonialne dostępne w naszej ofercie.

Filtrowanie wyników Wyświetlanie 1 - 9 of 72 wyników
Sortowanie
Rodzaj drewna
Dostępność produktów
Cena
Szerokość (cm)
Głębokość (cm)
Wysokość (cm)
Filtruj wyniki

Każde z kolonialnych parawanów w naszej ofercie są udekorowane wzorami i motywami odwołującymi się do natury. Znajdziemy na nich motywy zwierzęce, roślinne lub geometryczne. W naszym sklepie posiadamy parawany orientalne trzy- lub czteroskrzydłowe, w bogatej kolorystyce.

Parawany kolonialne i ich rola

Parawan jako dająca się szybko złożyć i rozłożyć symboliczna ścianka, może znaleźć swoje miejsce w naszych mieszkaniach. Szczególnie kawalerkach, gdzie istnieje potrzeba oddzielenia np. części sypialnej od dziennej lub biurowej od rekreacyjnej. Mieszkając w mieście, taką przenośną drewnianą ściankę możemy ustawić, wraz z kwiatami, na naszym balkonie chcąc stworzyć sobie mały kącik do odpoczynku. Parawan indyjski może się przydać, także na tarasie albo ogrodzie, jako część zamierzonej aranżacji. Z całą pewnością taka nietuzinkowa dekoracja będzie dopełnieniem sielskiego obrazu otoczenia.

Nasze parawany drewniane indyjskie powinny, także zainteresować tych, którzy chcą wydzielić pewne części pomieszczenia w salonach piękności czy salonach masażu. W gabinecie lekarskim czy fizjoterapii parawan będzie świetnym rozwiązaniem jako ścianka przebieralni a w restauracji stworzy pewną intymność między poszczególnymi stolikami.

Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

Zapisz się
do naszego newslettera

© 2024 Meble kolonialne MEBLE ŚWIATA. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie znów dostępny. Po prostu zostaw nam swój adres mailowy.
Email Quantity Twój adres mailowy nie zostanie udostępniony nikomu innemu.