Taborety kolonialne, pufy

Stołki i taborety kolonialne – meble z lamusa?

Tak popularne niegdyś taborety i pufy zaczynają tracić na znaczeniu. Jest to zdumiewający fakt, z uwagi na to, że spełniają one niezastąpioną rolę dodatkowego siedziska. Na uwagę zasługuje fakt, że nie zabierają zbyt dużo miejsca. Stołek czy taboret do siedzenia są zazwyczaj niskimi meblami dającymi się schować pod ławę lub przystawić do ściany. Jest jeszcze inne, bardziej kompaktowe rozwiązanie, czyli trzy drewniane kolonialne stołki, wchodzące jeden pod drugi. Idealne dla okrojonych przestrzeni. Stołki i taborety kolonialne są zazwyczaj bardzo lekkimi drewnianymi konstrukcjami, czasem z obitym skórą lub tkaniną siedziskiem. Pufy w stylu kolonialnym natomiast są meblami tapicerowanymi, nierzadko z praktycznym schowkiem pod siedziskiem. Niektóre mniejsze kufry kolonialne mogą spełnić funkcję stołka czy taboretu, a te z obitym wiekiem na pewno będą wygodnym rozwiązaniem.

Filtrowanie wyników Wyświetlanie 1 - 9 of 35 wyników
Sortowanie
Rodzaj drewna
Dostępność produktów
Cena
Szerokość (cm)
Głębokość (cm)
Wysokość (cm)
Filtruj wyniki

Taborety i inne siedziska kolonialne można zestawić z innymi, dostępnymi w naszym salonie, meblami. Indyjskie pufy i taborety są meblami, które mogą znaleźć swoje miejsce w każdym pomieszczeniu, w każdej stylistyce i w każdej nawet najmniejszej przestrzeni.

Nasze wszystkie meble kolonialne są ręcznie robione. Praca w egzotycznym drewnie wymaga niemałej wprawy, doświadczenia i umiejętności rzemieślnika, dlatego każdy egzemplarz, nawet mały indyjski stołek, jest dla nas swoistym rękodziełem.

Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

Zapisz się
do naszego newslettera

© 2024 Meble kolonialne MEBLE ŚWIATA. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie znów dostępny. Po prostu zostaw nam swój adres mailowy.
Email Quantity Twój adres mailowy nie zostanie udostępniony nikomu innemu.