Kolekcja Teenager z drewna mango

Meble Teenager z drewna mango – dla nastolatka

Urządzanie pokoju nastolatka nie jest rzeczą łatwą. Jest to na ogół wybredny gust, którego nie zadowoli piękno kolorowego, pełnego uroczych detali pokoju dziecięcego, ale też za totalne faux-pas uważającego stylowe aranżacje domu stworzone przez rodziców.  Idąc naprzeciw oczekiwaniom tejże grupy możemy stworzyć niebanalne, piękne w swej prostocie a zarazem praktyczne przestrzenie dedykowane nastoletnim osobom. Meble z kolekcji Teenager zostały wytworzone z drewna mango. Jest to surowiec ciekawy w swoim jasnym wybarwieniu oraz charakterystycznej gruboziarnistej strukturze. To pozwala na stworzenie przestrzeni nowoczesnych. Sprawdź również meble z kolekcji kids.

Filtrowanie wyników Wyświetlanie 1 - 9 of 47 wyników
Sortowanie
Rodzaj drewna
Dostępność produktów
Cena
Szerokość (cm)
Głębokość (cm)
Wysokość (cm)
Filtruj wyniki

Pokój nastolatka powinien być minimalistyczny, łatwy w utrzymaniu porządku i czystości, a przede wszystkim dostosowany do jego potrzeb. Urządzanie pokoju należy zacząć od wydzielenia stref dziennej, służącej do pracy i rozrywki oraz sypialnianej służącej, także do relaksu.

W pierwszej grupie musi się znaleźć praktyczne biurko z egzotycznego drewna mango w prostym kształcie, z kilkoma funkcjonalnymi szufladkami na wiele drobnych przedmiotów, nie tylko szkolnych oraz dużym, solidnym blatem roboczym. W kolekcji znajduje się też krzesło tworzące z biurkiem nieodłączny zestaw. Elementem uzupełniającym może być półka ścienna z owego egzotycznego drewna lub zestawienie kilku półek, służących przechowywaniu np. książek.

Część wypoczynkowa to z całą pewnością wygodne łóżko dla nastolatka wykonane, tak jak wszystkie meble z tej kolekcji, w 100% z litego drewna mango, pasujące pod materac 90cm x 200cm. Dopasowane do potrzeb, wyposażone w wysoki zagłówek, zadowoli wyglądem każdego młodego człowieka. Jeśli znajdziemy choć trochę miejsca na prostą szafkę nocną z mango, to stworzyłaby ona, wraz z lampką, doskonały wieczorny kącik do czytania czy słuchania muzyki.

Elementem scalającym obie części pokoju stać się może solidna egzotyczna komoda, wyposażona zarówno w szuflady na bieliznę, jak i ukryte za drzwiczkami pojemne wnęki na ubrania. Jej szeroki blat może posłużyć jako dodatkowe miejsce na bibeloty czy dekoracje. Wspomniane elementy wyposażenia to tak naprawdę niezbędne minimum w pokoju nastolatka, natomiast jeżeli dysponujemy większą przestrzenią możemy wyposażyć ją w dodatkowe elementy, takie jak pojemny, stylowy kufer z jasnego drewna mango, służący jako schowek na pościel czy dodatkowe ubrania, gry itd. Dziewczęcym elementem dekoracyjnym, jakże ważnym już w tym wieku, stanie się wysokie na 120cm lustro w ramie z litego drewna mango.

Możliwości aranżacyjnych i gustów jest wiele, jednakże meble z serii Teenager, ze względu na swoją prostą formę i nienarzucający się styl, są podstawą do stworzenia przestrzeni dedykowanych pod konkretne, jakże wybredne i zindywidualizowane gusta. Reszta to już spersonalizowane detale, dzięki którym pokój nabierze osobistego charakteru.

Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

Zapisz się
do naszego newslettera

© 2024 Meble kolonialne MEBLE ŚWIATA. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie znów dostępny. Po prostu zostaw nam swój adres mailowy.
Email Quantity Twój adres mailowy nie zostanie udostępniony nikomu innemu.