Barki kolonialne, komody na wino

Stylowe półki na wino z drewna

Urządzając wnętrze ze smakiem, kierujemy się jego funkcjonalnością i własnym gustem. Dobór poszczególnych elementów zależy od stylu życia osoby dokonującej wyboru. Inaczej urządzi przestrzeń osoba, dla której mieszkanie jest miejscem odpoczynku, inaczej osoba udzielająca się towarzysko, a zgoła odmiennie amator domowych pieleszy. Jedyną oczywistą granicą, oprócz wyobraźni, jest przestrzeń jaką dysponujemy. Barek czy komoda na wino, nie są meblami niezbędnymi, dlatego są dedykowane konkretnym grupom konsumentów.

Filtrowanie wyników Wyświetlanie 1 - 9 of 16 wyników
Sortowanie
Rodzaj drewna
Dostępność produktów
Cena
Szerokość (cm)
Głębokość (cm)
Wysokość (cm)
Filtruj wyniki

Szafki na wino z litego drewna indyjskiego

Takiego mebla jak barek nie może zabraknąć w mieszkaniach czy domach  z wydzielonym salonem. Tam, gdzie jest miejsce na przyjmowanie gości, spożywanie wspólnych posiłków, a także wspólne wieczorne pogawędki przy stole. Zamykany barek na wino jest nie tylko dla amatorów tych trunków, jest dla tych, którzy chcą stworzyć ciepłą i przyjazną atmosferę podczas podejmowania gości. Umieściwszy barek kolonialny w przestrzeni jadalnej i wypoczynkowej pozwoli nam na serwowanie trunków, jednocześnie będąc cały czas w towarzystwie. Na szczególną uwagę zasługują tu barki z praktycznym blatem do serwowania oraz mnogością półek na rozmaite trunki i kieliszki.

Egzotyczna komoda czy szafka na wino?

Alternatywą dla barku może być gustowna komoda w stylu kolonialnym z szufladami  czy drzwiczkami, które pozwolą ukryć akcesoria skojarzone z degustacją i serwowaniem win.

Dla osób, które chcą znaleźć odpowiednie miejsce na przechowywanie swoich zasobów idealną wydaje się także otwarta szafka na wino. Kolonialne szafki na wino jawią się jako gustowny mebel, który nadaje ustalony ład w pomieszczeniu. Takowa szafka nie musi się kojarzyć wyłącznie z kanciastą bryłą. Indyjscy rzemieślnicy swoją wyobraźnią potrafią stworzyć niesztampowy egzemplarz zamknięty w owalnej bryle. Zajmująca niewiele miejsca szafka na wino z litego  drewna powinna trafić do konesera zarówno szlachetnych trunków jak i wysokogatunkowych, wykonanych z egzotycznego drewna rękodzieł.

A jeśli nie szafka to co?

Skromną, ale jednak, alternatywą do szafek może być półka indyjska na wino z drewna pochodzącego z egzotycznych krain, zdobiąca swą strukturą i wypełniająca pustą ścianę lub po prostu regały na wino drewniane. To wszystko są detale, ale to przecież one harmonizują przestrzeń a przez to wprowadzają porządek do naszego życia.

Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

Zapisz się
do naszego newslettera

© 2024 Meble kolonialne MEBLE ŚWIATA. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie znów dostępny. Po prostu zostaw nam swój adres mailowy.
Email Quantity Twój adres mailowy nie zostanie udostępniony nikomu innemu.