Kolekcja Taj Mahal z drewna mango

Romantyczna kolekcja mebli Taj Mahal jest to niewielki zestaw mebli kolonialnych  służących do przechowywania. Tak więc zawiera komody indyjskie, przeszklone witryny oraz kufer, które jawią się jako bardzo pojemne i funkcjonalne szafki. Jednak nie to jest najistotniejsze. Cechą charakterystyczną tej serii jest jej styl. Styl bardzo bogaty, wzorzysty, akcentujący detale. Kolekcja Taj Mahal to unikatowe wyroby z drewna mango, które zostało pokryte bielą a następnie przetarte, stylizując egzotyczny mebel  na wzór antyczny, może nawet prowansalski, a na pewno na designerski Glamour.

Filtrowanie wyników Wyświetlanie 2 wyników
Sortowanie
Rodzaj drewna
Dostępność produktów
Cena
Szerokość (cm)
Głębokość (cm)
Wysokość (cm)
Filtruj wyniki

Kolekcja Taj Mahal z drewna mango

Mango jest drzewem bardzo plastycznym, co pozwala na wykorzystanie jego jako podłoża do wyeksponowania rzeźbiarskiego kunsztu indyjskich rzemieślników. Poszczególne elementy kolekcji mebli Taj Mahal posiadają strojny przód mebli, którego wzory przypominają kwieciste pnącza, natomiast same fronty drzwiczek mają ażurową strukturę z motywem powtarzających się rozet i wplecionych w nie kwiatów. Podstawę tych solidnych mebli stanowi masywny prosty cokół a blat jest od dołu starannie frezowany. Wszystkie te cechy składają się na unikatowy, lekki styl mebla.

Skąd wzięła się nazwa kolekcji mebli Taj Mahal?

Taj Mahal jest to indyjskie mauzoleum nazywane świątynią miłości. Kolekcja o tej samej nazwie powstała z egzotycznego litego drewna, swoim stylem nawiązująca do stylu romantycznego. Stylu, który jawi się pięknem, estetyką, uwodzicielstwem i uważnością na detale. Lekkość, jasne, pastelowe kolory, naturalne materiały, motywy kwiatowe, koronka to cechy charakteryzujące trend romantyczny. Zatem nie możemy się sprzeciwić stwierdzeniu, że meble z kolekcji Taj Mahal z drewna mango oddają wiernie takowy klimat. Są stworzone ku uciesze tych, którzy kochają eklektyczny styl swoich wnętrz.  Tych, którzy lubią otaczać się pięknem i doceniają przedmioty, które zostały ręcznie wykonane, więc niosą ze sobą pierwiastek emocji i doznań estetycznych twórcy.

Zobacz też nasze pozostałe kolekcje mebli!

Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

Zapisz się
do naszego newslettera

© 2024 Meble kolonialne MEBLE ŚWIATA. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie znów dostępny. Po prostu zostaw nam swój adres mailowy.
Email Quantity Twój adres mailowy nie zostanie udostępniony nikomu innemu.