Meble do gabinetu domowego. Gabinet w trzech odsłonach - Mebleswiata.com.pl

Dodano: 10 kw. 2021


Biuro jest wizytówką każdej firmy, dlatego jego wnętrze powinno być starannie przemyślane

Podstawowym kryterium doboru mebli powinna być ich jakość, która jednoznacznie zawężą poszukiwania do mebli wykonanych w 100% z litego drewna. Meble wykonane ręcznie przez doświadczonych rzemieślników różnią się od fabrycznych wyrobów. Precyzyjnie wykonane z dbałością o każdy szczegół pozwolą stworzyć solidne, niepowtarzalne egzemplarze.

Duże możliwości aranżacyjne

biurka kolonialne indyjskie masywne egzotyczneDzięki egzotycznemu drewnu palisandru indyjskiego, można stworzyć elegancki, klasyczny komplet mebli do biura. Stworzone z palisandru, zwyczajowo zwanego drzewem różanym, biurko kolonialne będzie meblem masywnym, opartym na solidnej konstrukcji. Duża płaszczyzna ciężkiego blatu, wraz praktycznymi szufladkami, pozwolą zorganizować idealne miejsce do pracy. Za biurkiem nie może zabraknąć wygodnego fotela. Nieopodal umieszczona oszklona witryna czy regał pozwoli w uporządkowany sposób przechowywać dokumenty. Dopełnienie całości to już tylko pojemna komoda kolonialna z szufladami lub z dodatkowymi wnękami, ukrytymi za stylowymi drzwiczkami. Klasycznie zaprojektowane biuro można ozdobić stylowym, ściennym zegarem czy stonowanym obrazem. Nie ma tam miejsca na przepych.

biblioteki regaly kolonialne etazerki lite drewno indyjskieFirmy z tradycją wymagają konkretnie sprecyzowanego wizerunku, podkreślającego stabilną pozycję na rynku, powagę interesów oraz globalnego zasięgu. Gabinet osób decyzyjnych powinien emanować powagą, dlatego doskonale sprawdzą się zdecydowane aranżacje w stylu kolonialnym, skupiające meble wytworzone ze szlachetnego indyjskiego drewna palisandru czy też akacji indyjskiej. Ciemne ich wybarwienie podkreśla elegancję wystroju. Każdy mebel cieszący swym kolonialnym urokiem powinien być masywny, posiadający zdecydowane detale, takie jak solidna podstawa, ciężki blat zakończony wieńcem, zdobienia w postaci delikatnych rzeźbień czy frezów. Cechą wspólną wszystkich mebli w takiej koncepcji jest to, że  każdy element musi być wykonany w 100% z litego drewna. Doskonale sprawdzi się dostojnie wyglądające masywne biurko, w komplecie z unikatową lampą na biurko oraz okazałym, a zrazem wygodnym, fotelem. Do przechowywania akt czy dokumentów posłużą kolonialne komody. Jako wisienkę na torcie możemy użyć stylową biblioteczkę kolonialną z egzotycznego drewna, która pomieści niebywały zbiór, wartościowych w treść, pozycji książkowych. Całość dopełnić mogą dodatki nasuwające na myśl globalny zasięg firmy, np. oryginalny zegar ścienny wskazujący czas w różnych szerokościach geograficznych, drewniane ramki na ścianach eksponujące zdobyte kwalifikacje czy osiągnięcia.

Popularność stylizacji industrialnych, nowoczesnych i loftowych

biurka sekretarzyki nowoczesne loftowe industrialne kolonialne lite drewnoFirmy prosperujące w dziedzinie nowatorskich rozwiązań wymagają świeżego wizerunku. Gabinet osoby reprezentującej powinien być wyposażony zgodnie z najnowszymi trendami, czyli zgodny z minimalistycznym podejściem do życia stylem Loft. Aranżacje nowoczesne charakteryzują się wykorzystaniem piękna naturalnych surowców takich jak drewno, metal, kamień. Egzotyczne drewno mango i jego charakterystyczna ziarnista struktura daje duże możliwości do tworzenia praktycznych zestawów. Gabinet w takiej stylizacji to przede wszystkim funkcjonalne biurko w jasnym kolorze, prosty w kształcie regał na akta czy komoda w surowym stylu. Cały gabinet powinien być jasny, dający wrażenie świeżego, nowatorskiego podejścia do prezentowanych zagadnień.

Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

Zapisz się
do naszego newslettera

© 2024 Meble kolonialne MEBLE ŚWIATA. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie znów dostępny. Po prostu zostaw nam swój adres mailowy.
Email Quantity Twój adres mailowy nie zostanie udostępniony nikomu innemu.